RPC Klan Kamaruna

Zarie Hejayou Kamaruna

22. prosince 2012 v 17:58 | Kurozaya Kamaruna
Dneska jsem udělal další RPC, a to konkrétně mýho taťky. To ve vlasech nejsou honící se spermie, ale melíry :D
Pochází z klanu Hejayou, který je velmi blízce zpřízněn s klanem Uzumaki. Klan Hejayou je také zaměřen na fuinjutsu, které provádí z velké části za pomocí očí. Tudíž je to i trochu doujutsu, ale oficiálně to jsou fuinjutsu a z části i kekkei genkai. Proto většina členů má velmi háklivé oči na světlo a nosí tmavé brýle. Většina členů má fialové vlasy a fialové oči. Tento klan původně žil ve Skryté Vířivé, po jejím zničením se všichni členové rozprchli do okolních zemí.
btw. taky jsem dneska hodně zkloubil airbrush a curve, a no, nijak zázračně to nedopadlo :D

Angry Mum :D

20. prosince 2012 v 14:32 | Kurozaya Kamaruna
Yeeaaah, přináším vám nový obrázek, a to mojí OC mamky Kayi. Je vcelku milá, ale jak můžete vidět, snadno se naštve :D. Pracuje u ANBU a jako rodič není zrovna nejlepší - o mě a sestru se většinou staral táta (jehož OC taky chystám :D), který neměl tolik misí :D

Skvěle ovládá Suiton, tak na úrovni Nidaimeho, čemuž napomáhá i to, že do svých 25 let v sobě měla zapečetěného Gamarunu. Vyvinula si hodně vlastních technik třídy A a vyšší a kdysi i ovládala pár Kin-Hijutsu našeho klanu (v první kapitole IJMBS v tom svitku). Geninem se stala ve 12, chuuninem ve 13 a jouninem ve 14,5. ANBU se stala ve 20. Momentálně jí je 37.

My sister Kutsiyara

18. prosince 2012 v 17:59 | Kurozaya Kamaruna
Týdadadááááááááááá *bubnuje*. Představuji vám mojí novou OC postavu, Kutsiyaru Kamarunu, mojí sestru :D.
Abych jí malinko uvedl - je jí 16 let, a má hodnost Tokubetsu Jounin. Je velmi zručná v ovládání chakry a později *spoiler* se z ní stane lékařský ninja. Stejně jako já ovládá Suiton a má malé zkušenosti s Raitonem. V boji hodně často využívá svého Fuuma shurikenu. V taijutsu je také docela dobrá, ale genjutsu nezvládá. Jo, hodně často si na mě připravuje vtípky, na které když naletím, tak to hned ví celá Konoha (štíři ve sprše, ranní osvěžení ledovou vodou nebo vlasy na ježka nejsou nic příjemného!). No, jejím senseiem byla její a moje máma, v týmu na mise většinou bývá s Hayri a Tachitsem, do kterého je strašně zamilovaná :D. Jo, to na ramenou je znak našeho klanu :)
A objevil jsem nový styl očí! Mě se vcelku líbí :D
 
 

Reklama