Adminův výlevník

Fucking Ice cream °_°

9. března 2013 v 20:45 | Kurozaya Kamaruna
No,píšu to z tabletu, tkaze někde budou překlepy a chyby, chybějící diakritika ^_^ Je to tu fajné, jen někde jsou nezasněžený místa -.-. Ale jako jinak fajn,včera na mě obtloustlé děťátko v masce začalo řvát 'Bububu' ;DD Ale hlavní věcí je, že malinko měním jméno. Protože to znělo hrozně. Tadadá... Kuroi Miki Kiyoruna ;DD Což zní taky divně, ale já to nechtěl moc měnit ;DD A poslední zpráva... Budu přepisovat povídku, páč se mi znelíbila. Zkusím jí začít psát už na tabletu, ale bude to... Jako sebevražda koukáním na.... rybí porno :'DDD Sayonara Kuroi-chan^^

Cikády Pankrác s.r.o aneb Ten starej mladej potetovanej chlap co nemá culík.^~

6. března 2013 v 18:53 | Kurozaya Kamaruna
Čaj lidstvo! Jak se máte? Ani nečekám na odpověď a jdu opět vypsat jak trapně skvěle se mám... No, já spíš vypisuju ty lepší věci, i když těch špatných taky neni málo...
No, u nás v městečku je počasí jak v červnu, a ten Matěj, pedofilní chuj nosí bundu na zimu! A podle Mip-nee je takový vedro i v Práglu :D
A taky, já normálně chápu chemii! :D Prostě uhlovodíky se dělí na alkany (nenasicený), alkeny (málem som napsal alenky :DD) co maji mezi uhlíkama jednu dvojnou vazbu a alkyny maj jednu trojnou :DD A pak jsou ještě takový ty aromatický atakdále.
No, v sedmičce na základce chemii nemaji.... Jich lituju a závidim zároveň... :DD

Dál se taky budu dneska snažit přemluvit Mip-nee, ať přijede na Dobříš... Já totiž do Práglu nechci, takový město plný bordelů, začouzený a zapanelákovaný... Já mam v Praze tři oblívený místa: Neoluxor na Smíchově, Cikády na Pankráci a Léčebnu v Bohnicích~ (aleluuuuja)

No, příští týden máme jarňáky a my jedem s rodinou a ještě s Lendi rodinou na Šumavu do Železný Čepečný rudy :)) :DD
A pak jedeme ještě se třídou na lyžáček~ Do Alpiček~~ Do Saint Michaelá~~~

A zřejmě budu přepisovat povídku... A proto tu mám jeden dotaz.. Mám psát povídku z Kuroušova pohledu (Nasadil jsem si babiččin čepec a proběhl cirkulárkou) nebo z pohledu vypravěče (Kurouš si nasadil babiččin čepec a proběhl cirkulárkou)?

Ahojdájahodáčaj lidičky, mucíQ (zcela mi nehrabe :DD)

Náš velký den, „Kateřino, co tu házíš s lavicema?“

20. února 2013 v 19:12 | Kurozaya Kamaruna
Jo. Výlev. Jak. Jinak.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
BTW. Ta Kateřina s lavicema je už z pondělka! :DDD
Dnešek byl zas fajné. Zabitá Čeština a Anglina, za jedna z Chemie (zárak, co? :D) a..... Kora Kora TRRRRRRRR :'DDDDDD
Už. mi. hráblo.
Pak odpoledne alá kroužek pařičů v knihovně - dva tablety, mobilů nespočet, plno lidí utíká ke kompům....
Pak výtvarka - To jsem dodělával Trpazla s třešínkou a Óčko :DD (Někdy nahraju :D). Pomlouvání učitelů ze základky - Le Nováková - beruškýýýý :D A pak jistý učitel jménem Řehoř :DD Taky "Jedna Marcela povídala" :DD.
A mimochodem... Správná čecha ty být... Nečum, chceš pětikačku? :DDD
I přesto mám náladu někoho zabíjet. Ho pověsim za uši do průvanu.

Lehký výcuc z dnešního dne :DDD Taky vcelku "normální". A to, že něco nechápete je zcela normální.
Lidová demokracie a blankytná modř vám přejí pěkný zbytek dne, i přes to že spojení Lidová vláda lidu a modravá modř jsou nesmyslná.

Paní čivavo, z klobouku vám vykvétá Zeus!

8. února 2013 v 22:07 | Kurozaya Kamaruna
Jáá vím, já vím, já vím... *v agonii opakuje*.
Jsem hrozný bloger. Ani se neobtěžuju zajít sem jednou za ten uherský rok, ani se neobtěžuju stvořit nový layout, ani se neobtěžuju psát povídky... Ale obtěžuju se s vyhýbáním hlavního témata.

No, v osobním životě to mám hodně těžké. Já bych to asi nazval takhle: "Hroutí se mi svět a já jen s úsměvem čekám až nadobro skončím. Směju se každý kravině a... je mi dobře i když je mi hrozně." nějak moc optimismu jsem od toho boha (pšššt, na boha nevěřím ani trošičku.!). Ale to neznamená, že omezuju aktivitu ještě víc, ba naopak!

Chci to tady rozject. A to ve velkym. Mám velkou zásobu RPC, který už jsou nahraný na Facebooku. Dneska jsem zkoušel svoje první OC úplně bez předlohy, a dopadlo to tak mezi: katastrofa s roupou a sugoiné RPC :DDD Taky hodlám natočit mluvený tutoriál a až budu mít ještě pár Affs, tak chci i třídit. Ale to jsou jen plány do budoucna.

Váš Kurouš Lodyha-chan, natěšený na Fairy Tail a yaoistické RPG které už skoro týden odkládáme, že Mip-nee? :D

Ten pocit, když se hádáte s čůrákem...

25. ledna 2013 v 15:30 | Kurozaya Kamaruna
Já vím, jsem hrozný, neaktivní, ale snažil jsem se si ještě na poslední chvíli vylepšit známky.. a povedl se mi pravý opak...

Dále mi dneska málem byl ukraden tablet... spolužákem. Prý kvůli tomu, aby smazal jistou fotku z FB, která s ním však vůbec nesouvisí... A pak mi v komentářích vynadal, že si ho nemám nosit do školy :D A on jako neznalec Androidu nepochopí, že mazat příspěvky z FB je na tabletech prakticky nemožné ;D
Ale už to nebudu řešit, plno lidí mi to potvrdilo, že záhadným zlodějem je on a....

A vzkaz pro Kaisera: Já si na kinga nikdy nehrál, nebo o tom aspoň nevim ;D
A koho ty vlastně balíš? Kateřinu, Emmu, Radku, Báru, Naty, Kláru nebo Aleše ;D Všechny najednou ;D A Radce čokolády kupovat nemusíš, proslýchá se, že je vyhazuje ;D A není jediná ;D

Prostě jsem to sem musel dát ;DD

Mongóol.. žije

19. ledna 2013 v 13:55 | Kurozaya Kamaruna
Nop, asi se divíte, že jsem totálně neaktivní a že k lidem nazývaným Affs vlezu jednou za uherskýb rok, ale ze strachu ukamenování hned zdrhnu. Ale pořád lepší něž usněhování (Muhahááá :DDD). Takže se opět (vy)omluvím. Ve škole máme zkoušející období a já se snažím dohnat to, na co jsem celej půl rok z vysoka sral - učení. Heh, už mám jistou trojku z chcemie a z češtiny (ta čeština mě mrzí). Na chemii máme starou bábu, nejpřísnější úču na škole, co sice naučí, ale učí nás učivo tak tercie/kvarty (jsem v Sekundě - 7. ročník). A další předměty se snažím co njevíc dohnat, aby se na to vysvědčení dalo koukat.

Přečetli jste to celé ? Jste machři :D
A mimochodem, nějak jsem se zavzpomínal na naší třídní na základce. Prostě ku*va jak má bejt :DDDDD A rodiče si si jí nemohli vynachválit. Vděk ti bože za Šrámkovou, nejlepší učitelku na gymplu.

Přežít svátky klidu....

30. prosince 2012 v 17:44 | Kurozaya Kamaruna
...a míru dá hodně velkou práci. Zvláště, když velké části dne trávíte u přívuzných (tak všude, u Tetičky za rybníkem, v Maleticích u Písku :D). A taky to, že neustále jste na tabletu, ze kterého neradi cokoliv píšete (nemá někdo PTS na androida? :D) a na notebook jen usedá prach. Mimochodem, zítra chystám uveřejnit takový článeček alá rekapitulace roku 2012, protože si chci plně ujasnit, jak mám tomuto roku přistupovat (kurva ty blbej roku, ještě že už končíš x ty můj milovaný růčku, škoda že jsi za námi..) a proč to neuveřejnit, že ?

A ještě se chci s něčím pochlubit. Začal jsem hrát MU online na daemu.cz. Včera jsem v Deviasu a Lost Toweru vyexpil asi 200 levelů (tam máte level ani ne za minutu :D) a dělám quest z dark wizarda na.. jméno nepamatuji :D Už abych získal ten Scroll of Emperror :D (či jak se ten císař píše :D). Dneska ale přijdu o tu ochranu víly :( To si mě černý sra*ky budou killit! (Ne, nepokoušejte se mě pochopit :D).

No, pokud se zítra neozvu, tak jsem umřel. A ozvu se pozítří. Ku*va, my vlastně jdeme na čtvrek a pátek do škol(k)y! A obě zakládky samozřejmě prázky. Kurvajebatdoprdele (nic moc nečekejte od mého slovníku) :D

Uzavřeno z důvodu přemnožení snalgí..

21. prosince 2012 v 19:45 | Kurozaya Kamaruna
Nálada na bodu mrazu, chvíli mi je do breku, chvíli chcípám smíchy... takhle by se dal charakterizobat dnešek. Vlastně proč ? Totálně jsme zku*vili tu akademii. - Terka, která to uváděla měla vokno a zezačátku totálně improvizovala. Pak s Len a Mortymerem (Maty) jsme hráli na kytaru... taky hrůza, alá skonil jsem všechny možný akordy. A prostě.. hrůza. Ale byli jsme asi 4 nebo 5 z desíti tříd (BTW. jsme druhý nejmladší na škole). No a tak to dopadlo... Ale kvinta, kteří měli vzpírání to faakt zabili, ala komerční přestávka :DDDDDDDD (Kvinta to má asi od 19:00 ? :D)
hrozná kvalita - na youtku ale byl přímej přenos :D

Dobrý to taky měl prvák a druhák (jeedu na koooni, jeeedu na kooooni). Ale zpátky k naší scénce. Já tam málem někoho přizabil s kolem v nástupu, Tečině voknu ala 1. minuta v loji i zatleskali (chudák holka :(). A to když jsme to trénovali, tak to šlo jak po másle! No nepovedlo se to.
le naše scénka. Kdyžtak jsme od 1:12:40 :DD

Kdo přežije - Gymnázium K. Č. Dobříš

18. prosince 2012 v 15:35 | Kurozaya Kamaruna
Vánoce se blíží, a já ve škole umírám :( ale smíchy :D Třeba dneska při chemii jsme si ukazovali sulfan a kdo neví, tak ten vzniká v pukavcích, a Hlásná nám řekla: H2S smrdí jako pes a my na to H2S smrdí jako Valenta (kříženech úchyla a trolla o vzhledu kostlivce a inteligenci Nezmara hnědého od nás ze třídy). A NAVÍC se blíží školní akademie aneb. hop o odstavec dolů)

No, každej rok naše škola pořádá vánoční akademii na nějaký téma - tenhle rok je to Olympiáda. A my, sekunda, pomalu nejměnší prcci na škole máme Doping! Yuhůůů, to nejlespší téma máme my (ne není to ironie :D)! Jo, neznáte někdo nějakou dobrou stránku ke stažení Sword Art Online, v jakymkoli formátu, ale nejlíp avi/mkv/mp4 s českejma či slovenskejma titulkama ? Já už se zásobuju na Vánoce, protože mě nebavů neustále něco stahovat a při tom zase něco sledovat - i u tabletu s 10ti hodinovou výdrží se vybíjí baterka :D

A včera mi bylo na zpěvu (ano, chodím na sólový zpěv :D) potřeseno rukou, protože už neberu výšky přes hlavu, ale opírám to do bránice a patra! (to pochopí ti, co mají ve zpěvu nějaké vzdělání :D). Jo, dneska jsme psali z Fyziky, a buďto to mam celý dobře, nebo celý špatně, ale spíš dobře :D

Kuboár (aneb. když Maty dává přezdívky) se loučí, jde sledovat Bleach a... možná něco vyhlodám večer... Asi nějakou novou kapitolu... Má cenu pokračovat v Element story ? :D

Jak to jen nazvat :D

12. prosince 2012 v 18:18 | Kurozaya Kamaruna
Ohayo, píšu kvůli těm známkám :(... IRONIE :D dopadlo to skvěééle :D Z Matiky mam všechno správně (poměr 55:2 mi dal hodně zabrat :D - na začátku to byl zlomek :D), AJ taky celá správně (vděk A., že mi poradil s růst a obiloviny :D) a z Bio je to tak na dva :D Yeeaaaah, já skáču až do nebe, ale ty známky nejsou jedinej důvod :D.

Když už mluvíme o Bio, tak Máchová (naše učitelka) včera přijela pozdě :) A my měli psát test z rozmnožování, ona nám teda odemkla a řekla "Já se jdu svlíct, opkaujte si rozmnožování." My všichní chcípali :D To je snad nejlepší hláška za ty 3 měsíce :D. Ale odbočuju od tématu. Víte co jsem zjistil ? DCERA NAŠÍ TŘÍDNÍ TAKY KOUKÁ NA ANIME. Mě to posadilo, ale ne z humoru, ale z toho, že konečně v té naší brdské kotlině nejsem jediný otaku :D. A navíc je fakt fajn :) Dneska nám vyprávěla, jak naše arcisenilní Zeměpisářka tvrdila, že naše největší hora je sopka, a až po deseti minutách uvědomila jakou kravinu to kecá. Ale to dělá často :D.

Dneska ještě asi napíšu novou kapitolu IJBMS (A mam rozmyšlíno, že druhá řada se pude jmenovat Je těžké být shinobi - viď Maty :DDDD) a třeba nějaký RPC... Ale možná taky budu do dvanácti sledovat nějaký anime, a zejtra při matice usnu :D
 
 

Reklama