Únor 2013

Náš velký den, „Kateřino, co tu házíš s lavicema?“

20. února 2013 v 19:12 | Kurozaya Kamaruna |  Adminův výlevník
Jo. Výlev. Jak. Jinak.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
BTW. Ta Kateřina s lavicema je už z pondělka! :DDD
Dnešek byl zas fajné. Zabitá Čeština a Anglina, za jedna z Chemie (zárak, co? :D) a..... Kora Kora TRRRRRRRR :'DDDDDD
Už. mi. hráblo.
Pak odpoledne alá kroužek pařičů v knihovně - dva tablety, mobilů nespočet, plno lidí utíká ke kompům....
Pak výtvarka - To jsem dodělával Trpazla s třešínkou a Óčko :DD (Někdy nahraju :D). Pomlouvání učitelů ze základky - Le Nováková - beruškýýýý :D A pak jistý učitel jménem Řehoř :DD Taky "Jedna Marcela povídala" :DD.
A mimochodem... Správná čecha ty být... Nečum, chceš pětikačku? :DDD
I přesto mám náladu někoho zabíjet. Ho pověsim za uši do průvanu.

Lehký výcuc z dnešního dne :DDD Taky vcelku "normální". A to, že něco nechápete je zcela normální.
Lidová demokracie a blankytná modř vám přejí pěkný zbytek dne, i přes to že spojení Lidová vláda lidu a modravá modř jsou nesmyslná.

Papapáá.. Nežiju a Natšina oběť za chvíli taky né^

14. února 2013 v 20:11 | Kurozaya Kamaruna |  RPC Nathare
Možná bych se mohl ozvat, že? :D Zachvíli už jdu oběhnout Affs a trochu je Aktualizovat (V lavici sedim... Affliates třídim :D) z toho vyplývá - čekejte třídění :D
A když už něco přidávám tak samozřejmě že RPC Nataši :D Jak jinak, nic jiného nečekejte :D Přemýšlím, že bych možná mohl přidat RPC challenge... KUR*AJE*ATDOP*DELE, zase odcházím od Tématu :D Oboje je stínované úplně rozdílně :DDD A oboje je Shippuudenov..... JTBS Nataša, jak jinak :D Myro, vyjádři se k tomu! :D
Nath jako Medik - jiné oblečení, vlasy :DD

Nataša fullbody^^

9. února 2013 v 19:34 | Kurozaya Kamaruna |  RPC Nathare
Dobře, dobře. Dneska jsem se exstrémně nudil, až jsem se donutil udělat fullbody. Je to Nath asi.. v 17 nebo 18? :D. Osobně je na místě spokojenost, i když se tam pár chybiček najde. A tohle je moje asi 3. fullbody za život :DD Sice to vypadá amatérsky, ale... Prostě se mi to líbí^^ :))
Editováno z Ino, pict rád zašlu^^

Layou NO. 2

9. února 2013 v 11:22 | Kurozaya Kamaruna |  Vzhledy blogu
From: 9. 12. 12 To: 9. 2. 13
Spokojenost: 55%
Název: Snowflake dreams.
Takže, tenhle layou tady vydržel dva měsíce. Zezačátku se mi líbil, dal bych mu tak 80, ale pak mě prostě omrzel. Momentálně se chystám nastavit jarní, u kterého je spokojenost větší minimálně o 50 procent víc než s tímhle (Tudíž cca. 75 procent kdo neumí spočítat :D). Byl takový prázdný, nicmoc na obdivování na něm nebylo...

Paní čivavo, z klobouku vám vykvétá Zeus!

8. února 2013 v 22:07 | Kurozaya Kamaruna |  Adminův výlevník
Jáá vím, já vím, já vím... *v agonii opakuje*.
Jsem hrozný bloger. Ani se neobtěžuju zajít sem jednou za ten uherský rok, ani se neobtěžuju stvořit nový layout, ani se neobtěžuju psát povídky... Ale obtěžuju se s vyhýbáním hlavního témata.

No, v osobním životě to mám hodně těžké. Já bych to asi nazval takhle: "Hroutí se mi svět a já jen s úsměvem čekám až nadobro skončím. Směju se každý kravině a... je mi dobře i když je mi hrozně." nějak moc optimismu jsem od toho boha (pšššt, na boha nevěřím ani trošičku.!). Ale to neznamená, že omezuju aktivitu ještě víc, ba naopak!

Chci to tady rozject. A to ve velkym. Mám velkou zásobu RPC, který už jsou nahraný na Facebooku. Dneska jsem zkoušel svoje první OC úplně bez předlohy, a dopadlo to tak mezi: katastrofa s roupou a sugoiné RPC :DDD Taky hodlám natočit mluvený tutoriál a až budu mít ještě pár Affs, tak chci i třídit. Ale to jsou jen plány do budoucna.

Váš Kurouš Lodyha-chan, natěšený na Fairy Tail a yaoistické RPG které už skoro týden odkládáme, že Mip-nee? :D