8. Kamarádské setkání

11. ledna 2013 v 20:36 | Kurozaya Kamaruna |  I já můžu být shinobi

Konichiwa-minna. Dneska jsem se rozhodl, že napíšu ještě kapitolu. Délka mi přijde tak akurát, snažil jsem se to dělat hodně napínavé. Přeji pěkné počteníčko :)

Postupně jsme procházeli chodbami toho bludiště a snažíc se zapamatovst si naši trasu jsme se úplně ztratili. Chodby a rozcestí se spojili v jeden velký myšmaš, a nám zbývalo už jedině doufat a hlavně se snažit dostat se k cíli

Nathare již poněkolikáté vytvářela pečetě. Už jí nezbývalo moc chakry. Celá vyčerpaná na nás zaječela: "Ku*va, to si tady budete zakládat na sádle, či co ? Pokud jste si nevšimli, jediný(á), kdo se tu o něco snaží, jsem Já! Oba dva byste měli být vlastníky supriózních doujutsu, ale zatím se nějak moc nečiníte!" Nathare vyčerpáním sesunula k zemi. Taky už víc jak pětkrát vyslala prvoky na průzkum. Moc informací se však zpátky nedostalo. Podle informací někteří byli spáleni Katonem nebo rozmačkání Dotonem.
Podal jsem jí pití a energickou pilulku.
"Zvládneš cestu dál?" optal se jí Arthen
"Jo, ale nemám dostatek chakry. Vím ale jak zřejmě prvoky odhalili!"
Oba dva jsme jí zuřivě přikývli, ať pokračuje v řeči. Nešlo nám do hlavy, jak si někdo mohl těch ani ne centimetrových orgsnismů všimnout

"No, jak jsem vám určitě říkala, prvocky vytvářím za pomocí Suraimotonu, vkládám do nich svou chakru a díky tomu je ovládám. Tudíž jestli je v jiném týmu pátrací ninja, soustředící s na chakru, mohl si všimnout, že chakra prvoků je identická s tou mojí. Tudíž naše jediná šance je pátrat pomocí něčeho, jehož chakru neznají. Třeba summona"

V tom mi to docvaklo. Utvořil jsem všechny pečetě a přivolal asi 10 malých žabek. Zatímco já jsem předával žabkám informace co hledat. Nathare s Arthenem se zatím usmívali a občas prohodili kompliment na typu: "Sensei by na nás byl hrdý! Tým 8 je N-E-J-L-E-P-Š-Í!"

Žáby dostaly úkoly v takovémto rozpoložení: 2 hledali někoho se svitkem země, jelikož my měli svitek nebe a ostatních 8 hledalo cíl 2. kola. Sic jsem na přivolání použil hlavně Gamarunovu chakru, ale i tak mě to hodně vyčerpalo. Vzal jsem si energickou pilulku a napil se. Pomalu nám docházeli zásoby vody.

Po nějaké době se nám chakra dostala na přijatelnou hodnotu. Každý z nás si ještě dal jeden rýžový chlebíček (:D) a rozhodli jsme se vyrazit dál. V tom se vedle nás objevil Gamitaku, kterého jsem pověřil pátráním po svitku. Informoval nás, že ani né 40 metrů rovně odpočívá jiný tým, má svitek země. Víc ale nezvládl zjistit.

Vyrazili jsme určeným směrem. Došli jsme na křižovatku dalších třech chodeb. Zleva jsme uslyšeli smích. Zněl zblízka jako krkavčí hostina.
"Chachachááá.. Tak přece jen nás našli" Ten hlas jsem poznal. Patřil té blondýnce... Ther.
"Tak už se nesměj Terýno!" ozvalo se odvedle. Patřil té její kamarádce.. Lenne
UObě dvě dívky vyšli ze stínu chodby. Jejich kamarád punkového vzhledu se začal šourat za nimi a přitom velmi tlumeně řečnil:
"Zřejmě ta žába, co nás sledovala byla od nich. Ale hlavně získáme svitek!"

Arthena a Nathare chytnul výtlem. Vážně mi pomáhaji v takovýhle situaci. Ihned si však uvědomili vážnost situace a postavili se do bojových pozicí. Já stál proti té Lenne, Arthen proti Ther a Nathare proti tomu.. Matóškovi či jak. Boj začal.

Oba dva jsme začali vytvářer pečetě
Katon: Ryuuka no Jutsu!
Suiton: Mizu rappa!
Její Katon neměl proti Suitonu žádnou šanci. A s Gamarunovou chakrou už vůbec ne.

Arthen a Nathre zatím bojovali jen s Taijutsu a já s Lenne po sobě vrhali techniky i když jsme si nemohli konkurovat - krása ta rovnováha mezi živly :D

Ostatní pomalu začal boj s taijutsu vysilovat a přešli na ninjutsu.
Suraimoton: Hassho!
Katon: Housenka no Jutsu!

Oba dva moji kamarádi vyslali svá jutsu. Ther se Katonu ubránila Dotonem a ten kluk se obránil... PÍSKEM?

Zatímco jsem na Lenne vrhal techniky přemýšlel jsem. Ovládání písku je doloženo u Jinchuuriki démona Shukaku. Tudíž tenhle týpek je buďto hodně divnej, nebo Jinchuuriki! O svoji domněnku jsem se s oběma kamarády podělil. Ten kluk nám věnoval jediný úšklebek.
"Uhodli jste to. Jsem Jinchuuriki Shukaka. Ale jestliže nám vydáte svitek rovnou, nestanete se jeho potravou!"

Bylo nám jasné, že z tohohle jen tak nevyvázneme. Na oba kamarády jsem pokývl. Použijeme TU techniku, kterou jsme trénovali v každé možné chvíli. Všichni tři začali připravovat pečetě. Musíme do toho soustředit co nejvíc chakry. A pak jsme seslali své techniky...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maty Maty | Web | 11. ledna 2013 v 20:56 | Reagovat

To je teda konec, a já teda takovej debil tam,,,no tak dík. Ale jinak pěkný

2 Haru Haru | Web | 13. ledna 2013 v 12:47 | Reagovat

Ahojky, podívej se na výsledky 2. kola SONB http://antal.blog.cz/1301/vysledky-2-kola-sonb :)

3 Ryuzaki♥ Ryuzaki♥ | Web | 14. ledna 2013 v 16:19 | Reagovat

Super povídka. Je to zajímavé a plné napětí. Těším se na další díl :)

4 Aiko Aiko | E-mail | 11. března 2013 v 20:56 | Reagovat

Další díl prosím *w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama