6. Ach, ty zkoušky

17. prosince 2012 v 18:59 | Kurozaya Kamaruna |  I já můžu být shinobi
Přináším vám další kapitolku :D Bude to takové hop a skok :D No, někdo si to možná přečte :DD
BTW: Dneska jsem zaas dostal svě dobrý známky (a víte co to znamená? ne? vánoce s Bleachem!)


Postupně jsem si procházel všechny otázky - skoro nic jsem však nevěděl! Počkat, osmička se třením! To je jasný... Asi ne :D. A takhle jsem přemýšlel asi 10 minut, dokud jsem si nevšiml, že Nathare pod lavicí nanápadně vytváří pečetě. To je je její Yōso no Jutsu (Prvoci - něco jako Kuchiyose no Jutsu, ovšem Nathare je vytváří za pomocí Suraimotonu). Snad nechce podvádět! I když, toho by si nevšimli ani ti dozorčí. S úsměvem na tváři nám dala znamení, že brzy se na nás ty buňky připojí. Uslyšel jsem v hlavě ten pidihlásek na Nathařině frekvenci.
"Propusť mě přes tu bariéru, dám ti víc informací."
"Nejdřív domluvené heslo!"
Ten pidihlásek mi řekl správné heslo a poté mi nadiktoval všechny odpovědi a postupy.

Do 5 minut to měl náš tým celé hotové. A už byl stejně čas, aby nám ten chlápek zadal poslední otázku, která v papírech nebyla, a on nám dal povel, ať se připravíme deset minut před koncem, že nám tu otázku zadá. A ten čas už nadešel...
"Takže, na mou poslední otázku odpověď nemusíte ani zapisovat. Má otázka zní... Bojíte smrti? Pokud ne, tak jste na druhé kolo připraveni. Ti, kteří se smrti nebojí, nechť jdou na chodbu."

Během pár minut, se třída téměř vyprázdnila. Zbyli jsme tam my, tým Horcue a Hiraty, několik týmů z Mlžné, Kamené a Oblačné. Z Písečné jeden tým - a to ten s tou až moc kamarádivou Ther a jejími kamarády. A ještě tým z Travnaté, to bylo všechno. Zřejmě všichni ostatní také byli toho, že je lepší neuspět v misi, či zkouškách, než zemřít. Hrobák, jak jsem ho nazval se na nás tak podíval:
"Takže, přeci jen někdo zbyl. TenTen nebude moct nadšená, že musí vůbec něco pořádat. Všichni postupujete!"
Všichni jsme si potichu šeptali co a jak! Ale došlo nám to. Pořadatelé zkoušek to brali zřejmě stejně jako my. Lepší neúspěch v misi, než smrt. Po zadání informací, okolo konání druhého kola nám dal povel k odchodu a začal vybírat testy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magicmax magicmax | Web | 17. prosince 2012 v 19:13 | Reagovat

A co je to ten Bleach?

2 Kurozaya Kurozaya | Web | 17. prosince 2012 v 19:19 | Reagovat

[1]: Jedno anime... abych to upřesnil pro ty, co to neznají, souboje takovejch dobrejch „duchů„, proti těm zlejm :DD
Na CSFD.cz to možná pochopíš líp :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama