4. Sensei...sama?

12. prosince 2012 v 19:26 | Kurozaya Kamaruna |  I já můžu být shinobi
A, je tu další díl - chci ještě vytvořit RPC Matymu. No... Doufám, že te kapitola nebude vypadat debilně :D.


S otevřenými ústy jsme hleděli na našeho senseie. Nathare rozpačitě koktala, Arthenův výraz vypadal asi jako kdyby měl větry a přitom se mu splnilo přání. A byl jsem velice rád, že jsem neviděl svůj výraz.
"Sens... Hokage-sama?" Zmohla se na slovo Nathare.
Stoprocentně to byl Hokage. Mnohokrát jsem ho viděl, a určitě bych si ho nezpletl.
"Už jste s tím údivem skončili?" zeptal jse nás Hokage-sama a ani nečekal na odpověď.
"Původně měl být váš sensei někdo jiný, ale z důvodu, že někde v zemi Blesku se objevila skupina kolaborantů a většina Jouninů, kteří se na post vašeho senseie hodili, mají buď dlohodobé mise, či jiné důvody. A tak jsem se rozhodl, že prozatím vás budu trénovat já. Na lehké mise v okolí Konohy kapitána nepotřebujete, a pokud tomu tak bude, tak s vámi vyšlu nějakého jiného jounina. A myslím si, že brzo stejně žádný kapitán potřeba nebude, ať to bude mise ve Sněžné zemi, nebo ve vesničce vzdálené pár kilometrů"
Hokage po nás těkal očima, a prohlížel si nás. Asi po půl minutě pokračoval
"Každopádně, chtěl bych vás otestovat, jak dobří jste v boji. Myslím si, že byste neporazili ani můj klon z 1000, ale bude to dobrá příležitost, jak zjistit co zvládáte a co ne" jen co to dořekl, za pomoci několika pečetí nás... přemístil! Objevili jsme se na louce za Konohou. Hokage nemeškal a vytvořil Stínový klon. Pobídl nás, abychom začali útočit.

Jako první jsem šel já: "Suiton: Mizu Rappa." nic se nestalo "Suiton: Ja no Kuchi"
Obě techniky odrazil za pomocí Fuutonu. Ti mezi sebou mají neutrální vztah, ale Arthenovi to určitě s jeho Katonem pomůže.
Jako druhý začal útočit Arthen: "Katon: Goukakyuu no Jutsu"
V tom žáru jsem si ani nevšiml toho, jak klon techniku vyblokoval, ale nebyla na něm znát ani známka popálenin. A pak mi to došlo! Všiml jsem si páry okolo klonu, a pak jsem si uvědomil, že klon použil pečetě, které se používají na Mizu Rappa! "Arthene, používá i Suiton!" Arhen hned zastavil v tvorbě pečetí a jediné co už jsme viděli, byla Nathare řítící se obrovskou rychlostí do boje.

"*Suraimoton: Hassha!" na klon se ihned vyřítili slizové projektily, a bylo vidět že je klon jen tak neodrazí. Sliz? uvědomil jsem si najednou. To není Suiton, to musí být nějaké Kekkei Genkai! Tím líp pro nás. Zničeho nic se však okolo očí toho klonu objevili červené kruhy. Projektily jako kdyby narazily do zdi se rozplácly po jeho těle a červené kruhy z jeho očí zmizely. Ihned jsem začal připravovat pečetě, a s úsměvem jsem začal předstírat techniku: "Suiton: Ja no Kuchi." Klon už začal připravovat Fuuton, ale když se nic neobjevilo, bylo mu jasné že naletěl. "Katon: Gouryuuka no Jutsu" Arthen zezádu zaútočil se svojí technikou, a s Fuutonem, který jí přidal sílu klon neměl šanci přežít. Ihned se uvolnil a po úplném zmizení ohně Hokage seskočil ze stromu, odkaď celý průběh pozoroval: "Bylo to vcelku dobré, na začátku předstíráte jak jste nesehraní, soupeře oslabíte a pak ho zezádu překvapíte. Možná bych se ani neobtěžoval s tak těžkými technikami, hlavně ty Nathare" ustaraně na ní pohlédl, a pak nás přemístil zpátky do Konohy, přímo pře Ichiraku rámen "Nebojte se, je to na mě" usmál se na nás. A tenkrát jsme si ani neuvědomili, co nás čeká...

*Suraimoton: Hassha - Sliz: Projektily - Hijutsu založené na Kekkei Genkai klanu Suraimune, Slizu. Sliz vzniká změnou molekulární struktury jakékoli kapaliny, nejčastěji H2O.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maty Maty | Web | 12. prosince 2012 v 19:31 | Reagovat

Chci další kapitolu..hned... :D Je to moc pěkný :D

2 Kurozaya Kurozaya | Web | 12. prosince 2012 v 19:33 | Reagovat

Tak já začnu psát, ale dneska se jí nedočkáš :D A v přespříští už budeteeee :D

3 Rika-chan Rika-chan | Web | 12. prosince 2012 v 19:48 | Reagovat

Těším se na další díl :D máš to krásny moc krásný

4 Kim Kim | Web | 12. prosince 2012 v 19:56 | Reagovat

Hej tak ten sliz je dobrá technika ^^ ... inak ten Hokage je Naruto ? Nejak som nepostrehla obdobie v ktorom sa to odohráva ^^" ale je to super , rýchlo napíš ďalší diel x3

5 Kurozaya Kurozaya | Web | 12. prosince 2012 v 19:59 | Reagovat

[4]: Ano, je to Naruto :D
V úvodu jsem kdyžtak psal, že to je přibližně 12 let po 4. Velké Shinobi válce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama