2. Trénink

2. prosince 2012 v 13:38 | Kurozaya Kamaruna |  I já můžu být shinobi
Slibovaná kapitola je tu :))) Asi bude malinko... zmatenější, takže asi založím článek, kde budu odpovídat na otázky okolo téhle povídky :))))

Celá oslava proběhla.. jak to říct... prostě skvělý :D. Celá rodina od sestry až po tetičku z 4 kolene, chtěla vědět jak jsem přesně dopad... No, testy jsem měl asi z 80 % zprávně a pak předvedení nějakého jutsu... Já si vybral Mizu Rappa, Mizu no Tatsumaki a Ja no Kuchi, jedny z nejsilnějších jutsu co ovládám. Většina mých vodních jutsu jsou úroveň C a D, což je na studenta akademie/genina velmi dobrý výkon. Ale naše třída je prý taková trochu nadanější - Inomaru, Shikane, a Choutsu už ovládají klanové techniky, Shira ovládá nějaké techniky s brouky a Kino Inzuka už taky zvládla nějaké techniky se svým psem Aomaru (modrý tesák). A pak pár mých spolužáků stejně jako já zná pár elementárních jutsu, ale moc nás není. A dvojčata Hirata s Horcue mají talent na taijutsu. A málem bych zapoměl na Tami - je z klanu Kurama, a její genjutsu... člověk by ani nepoznal, že je v iluzi. A pak taky pár jedinců, kteří ani moc talent nemají, ale zvládnou nějaké základní jutsu na typu Bunshin, či Henge nebo Kawari.

Každopádně další den nastal trénink. Sešli jsme se tam 4 lidi - Já, Máma, Sestra a Babička. Máma začala:
"Takže, jako první tě naučím Kuchiyose no Jutsu."
Náš klan má již po dlouhou dobu svitek na přivolávání s žábami. Co vím, tak existuje ještě jeden, který má u sebe Hokage-sama. On však přivolává žáby o velikosti desítek metrů, a největší žába, co kdy přede mnou přivolala máma, měla tak 2,5 metru.
"Kutsiyaro, zaběhni pro svitek" nakázala máma sestře, a prohrábla si vlasy levou rukou, což byl její zvyk
"Kayo, proč si ho nepřinesla před tím?!" vynadala babička mamce "jen nás zdržuješ, nemáme zase až tolik času!"

Jen co sestra přinesla svitek, máma mi vysvětlila, jak se přivolává a jak se mám podepsat. Když jsem se podepsal krví, mamka nechala podpis zaschnout, a začala mi ukazovat pečetě, a vysvětlovala mi, celý průběh přivolávání. Po asi 5 zopakování mě pobídla ať to skusím. Poprvé jsem přivolal asi 40 centimetrovou žábu, která jen co jsem jí přivolal si říhla. Další přivolání už nebyla tak hrozná. Asi po desátém pokusu, jsem si řekl že musím přivolat něco... lepšího. A ono ano - objevili se přede mnou dvě asi dvoumetrové žáby: "Bráško, proč přivolali jen nás dva, a ne i setřičky a bráchu ?" Zeptal se první druhého. Ten druhý si jen tak pro sebe broukl něco na typu zvykej si.

"Tohle jsou Gamamaru a Gamazou. Mají ještě tři sourozence, a každý z nich ovládá jiný element" otočila se na mě máma.
chvíli jsem přemýšlel, a pak mě napadlo, že kdybych přivolal všech pět, mohl bych vytvořit nová silná jutsu... To musím zkusit! Máma mi ještě ukázala nějakých pár technik, které s žábami souviseli. Pak mi ukázala jak summona "odvolat" a dovysvětlila mi pár věcí okolo toho odkaď se summoni berou.

"Nyní bych tě chtěla naučit ještě něco dalšího, a to ovládání chakry démona Gamaruny." Už odmalička jsem věděl, že v sobě mám zapečetěného démona, rodiče to jaksi... Nedokázali skrývat a radši mi to řekli už když jsem byl malý.
"Gamaruna nepatří mezi bijuu, ale silově je srovnatelný s některým z nich" pokračovala máma
"Je to vodní démon, a hlavně díky tomu, náš klan vytvořil ty nejsilnější vodní techniky" ujala se slova babička a i přes plno vrásek jsem viděl, že se mračí. "Většina členů našeho klanu, kteří v sobě měli zapečetěného Gamarunu jakkoli rozvinuli naše doujutsu Hansha-kyō (odrážeč) či vytvořili plno nových technik. Včetně tvojí matky"
Věděl jsem, že v sobě měla Gamarunu zapečetěného, a že kvůli mému porodu z ní byl vypuštěn a byl zapečetěn do mě.
"Myslím si, že nejdřív byses měl s Gamarunou setkat. Vstoupíme s babičkou do tvého podvědomí, a malinko si s Gamarunou pohovoříme" řekla mi mamka a věnovala mi jeden smutný pohled.

Ani nevím jak, ale upadl jsem do bezvědomí. A najednou jsem se objevil v tmavé chodbě. Na konci chodby byl vodopád, a voda z něj tekla ve dvou pramenech po stranách chodby někam pryč. Šel jsem blíž, a zničeho nic se z vodopádu objevila hlava, asi tak 3x velká jak já. A nebyla to normální hlava, ale žabí hlava.
"A, Kurozaya. Jsem rád, že tě konečně poznávám, když už v tobě skoro 12 let přežívám."
"Dál už nechoď!" objevila se za mnou z ničeho nic mamka a hned za ní babička
"Kaya a Kariyou Kamaruna, jaké potěšení se potkat" usmál se ten obličej, a mě hned bylo jasné, že je to Gamaruna. Máma s babičkou šli blíž k tomu vodopádu, a začali s Gamarunou něco řešit. Po asi pěti minutách Gamaruna rázně pronesl: "Pomůžu mu tedy s výcvikem, a naučím ho, jak správně mojí chakru využívat. A holt se nepokusím nijak násilně utéct, ale jestliže budu odpečetěn, a násilně vypuštěn, chci být zapečetěn zpátky do něj, a až v určeném věku, se může začít mluvit o někom novém."

Sice jsem většině z toho nerozuměl, ale jak jsem pochopil, tak mi Gamaruna pomůže s tréninkem, a bude mi vypůjčovat svojí vodní-démoní chakru, takže možná se naučím i víc B technik. A taky chci pilovat Kuchiyose no Jutsu, vždyť s Gamarunovou chakrou můžu přivolat víc větších žab! Chci se ještě zlepšit, než nás rozdělí do geninských týmů! A to by mě zajímalo, s kým vlastně budu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rika-chan Rika-chan | Web | 2. prosince 2012 v 14:33 | Reagovat

už se těším na další díl.

2 Maty Maty | Web | 6. prosince 2012 v 17:52 | Reagovat

Tak jsem si to celý přečet Kubo a je to moc pěkný- i když ty názvy mě matou. Začíná to být napínavější. Taky se těšim na další díl :D

3 Kim Kim | Web | 12. prosince 2012 v 19:47 | Reagovat

njuu teším sa na ďalší diel :3 Ten Gamaruna bude asi celkom kludný démon nie ? XD

4 Kurozaya Kurozaya | Web | 12. prosince 2012 v 19:51 | Reagovat

[3]: No, on má s naším klanem dohodu, ale je to zatím tajný :D, chci to vysvětlit celý kolem 10 dílu :) I jeho vznik, jeho historii a pod. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama