Prosinec 2012

Přežít svátky klidu....

30. prosince 2012 v 17:44 | Kurozaya Kamaruna |  Adminův výlevník
...a míru dá hodně velkou práci. Zvláště, když velké části dne trávíte u přívuzných (tak všude, u Tetičky za rybníkem, v Maleticích u Písku :D). A taky to, že neustále jste na tabletu, ze kterého neradi cokoliv píšete (nemá někdo PTS na androida? :D) a na notebook jen usedá prach. Mimochodem, zítra chystám uveřejnit takový článeček alá rekapitulace roku 2012, protože si chci plně ujasnit, jak mám tomuto roku přistupovat (kurva ty blbej roku, ještě že už končíš x ty můj milovaný růčku, škoda že jsi za námi..) a proč to neuveřejnit, že ?

A ještě se chci s něčím pochlubit. Začal jsem hrát MU online na daemu.cz. Včera jsem v Deviasu a Lost Toweru vyexpil asi 200 levelů (tam máte level ani ne za minutu :D) a dělám quest z dark wizarda na.. jméno nepamatuji :D Už abych získal ten Scroll of Emperror :D (či jak se ten císař píše :D). Dneska ale přijdu o tu ochranu víly :( To si mě černý sra*ky budou killit! (Ne, nepokoušejte se mě pochopit :D).

No, pokud se zítra neozvu, tak jsem umřel. A ozvu se pozítří. Ku*va, my vlastně jdeme na čtvrek a pátek do škol(k)y! A obě zakládky samozřejmě prázky. Kurvajebatdoprdele (nic moc nečekejte od mého slovníku) :D

Matthiew Hirosaku

27. prosince 2012 v 11:59 | Kurozaya Kamaruna |  RPC Mathiew
Tohle vzniklo jen tak z nudy, ale rozhodně až bdu vytvářet Matthiewovi konečný hairstyle a oblečení, tak budu vycházet z tohohle. Nechtěl jsem, aby to bylo nějaký rádoby RPC jakejch na netu je tuny, chtěl jsem experimentovat a snad se mi to i povedlo. Ty vlasy nemá jako výsledek všech možných shaum, barev a laků na vlasy, prostě se tak narodil. Jmenuje se podle matky a jeho otec je významný úředník v Suně - víc info dám v povídce.
Se stínovánim vlasů jsem byl totálně v pr.... a experimentoval jsem :D

Ťunťulín prosí o hlásky :DDD

27. prosince 2012 v 11:08 | Kurozaya Kamaruna |  Blogové články
No, rok se s rokem brzo sejde, a mě mozek v škole pojde. Sakra, zase kecám kraviny! Jdi k tématu, jdi k tématu! No, takže jí se s tímto ironíkem přihlásil do SONB. No, prostě jsem si znova chtěl zažít ten pocit, když vypadnete už v prvním kole (jojo, blog till. neměl moc úspěch). Proto vás prosím o hlasy:

Jo, tenhle layout (dá se tomu tak říkat - moje poměry :D) mě už omrzel - sakra, já to ale střídám. Tudíž dneska/zítra asi nastavím jiný - vlastně je skoro stejný a přitom úplně jiný :DDDDD
Asi si udělám i nějakou podpisovou kartu :D (nostalgie z g--t..)

Nová Ther, nový styl

25. prosince 2012 v 14:06 | Kurozaya Kamaruna |  RPC Ther
Ohaayo :)
Dneska jsem si jen tak hrál v PTS, a udělal jsem RPC Ther. Rozhodl jsem se že jí změním vlasy, a... že zkusím ještě jiný styl :D
A i se mi to docela líbí (samochvála smrdí!) a Len mi to i na skypu pochválila :D
Přijde mi to jako rozhodně velký posun od těch patlanic, které jsem před tím vytvářel. Tudíž zřejmě udělám ještě nějaký RPCéčko, Nath nebo Len... a nebo Arthena, ještě nevim :D
Je to obří pict, takže asi zaseká stránku :D
PS: Pozastavil jsem RPC challenge, protože teprv sepisuju informace o OCčkách :D

7. Labyrint

23. prosince 2012 v 13:54 | Kurozaya Kamaruna |  I já můžu být shinobi
Když už jsou ty Vánoce, tak píšu další kapitolu :D
btw. chci udělat nějaký nový pict. k IJMBS a vlastně i k Elementu :D

Zarie Hejayou Kamaruna

22. prosince 2012 v 17:58 | Kurozaya Kamaruna |  RPC Klan Kamaruna
Dneska jsem udělal další RPC, a to konkrétně mýho taťky. To ve vlasech nejsou honící se spermie, ale melíry :D
Pochází z klanu Hejayou, který je velmi blízce zpřízněn s klanem Uzumaki. Klan Hejayou je také zaměřen na fuinjutsu, které provádí z velké části za pomocí očí. Tudíž je to i trochu doujutsu, ale oficiálně to jsou fuinjutsu a z části i kekkei genkai. Proto většina členů má velmi háklivé oči na světlo a nosí tmavé brýle. Většina členů má fialové vlasy a fialové oči. Tento klan původně žil ve Skryté Vířivé, po jejím zničením se všichni členové rozprchli do okolních zemí.
btw. taky jsem dneska hodně zkloubil airbrush a curve, a no, nijak zázračně to nedopadlo :D

3.Jaká je tvoje nejoblíbenější OC postava?

22. prosince 2012 v 9:44 | Kurozaya Kamaruna
Je to hodně těžký se mezi nima rozhodnout, protože nějaký vyloženě nenávidim :-D
Ale jsou to Kurozaya, lidi z klanu, Nathare, Ther a z Elementu, který teprv chystám je to Kenny :-D
Váš Kurozaya =)

New RPC Kurozaya

21. prosince 2012 v 22:38 | Kurozaya Kamaruna |  RPC Kurozaya
Takže, plně jsem se rozhodl, že změním účes, oblečení... všechno :D Vyzkoušel jsem taky trochu novější způsob stínování alá Airbrush plus normal Curve+Magic wand (snad chápete :D). Zkoušel jsem taky přidat tam brýle, ale ty tam moc neseděly, bylo to přeplácaný :). Osobně se mi to docela líbí, trochu jsem se inspiroval Dizinkou, ale moc se mi to nepovedlo :D
PS: Chci Nath, Kutsiyaře a Lenne změnit barvy oblečení, prtože všechny moje OC mají modrý oblečení! :DDD
Mě se to líbí i nelíbí :D

2.Jak dlouho děláš RPC?

21. prosince 2012 v 22:20 | Kurozaya Kamaruna
Je tu dalšííí den a tím i RPC Challenge *rapuje jako Bee* :D
No, mého zbláznění si nevšímejte a čekejte než se vymáčknu :D
Paint tool jsem si stáhl někdy na přelomu Září a Října, ale protože mi to v něm fakt nešlo, tak jsem ho smazal, a pak jsem o něm znova začal uvažovat někdy začátkem Listopadu. Takže tak měsíc a půl, pokud to chcete přesně počítat, tak pár dní navíc (3,4 :D ?)

A podle toho taky ty moje ... výtvory vypadaji :D

Uzavřeno z důvodu přemnožení snalgí..

21. prosince 2012 v 19:45 | Kurozaya Kamaruna |  Adminův výlevník
Nálada na bodu mrazu, chvíli mi je do breku, chvíli chcípám smíchy... takhle by se dal charakterizobat dnešek. Vlastně proč ? Totálně jsme zku*vili tu akademii. - Terka, která to uváděla měla vokno a zezačátku totálně improvizovala. Pak s Len a Mortymerem (Maty) jsme hráli na kytaru... taky hrůza, alá skonil jsem všechny možný akordy. A prostě.. hrůza. Ale byli jsme asi 4 nebo 5 z desíti tříd (BTW. jsme druhý nejmladší na škole). No a tak to dopadlo... Ale kvinta, kteří měli vzpírání to faakt zabili, ala komerční přestávka :DDDDDDDD (Kvinta to má asi od 19:00 ? :D)
hrozná kvalita - na youtku ale byl přímej přenos :D

Dobrý to taky měl prvák a druhák (jeedu na koooni, jeeedu na kooooni). Ale zpátky k naší scénce. Já tam málem někoho přizabil s kolem v nástupu, Tečině voknu ala 1. minuta v loji i zatleskali (chudák holka :(). A to když jsme to trénovali, tak to šlo jak po másle! No nepovedlo se to.
le naše scénka. Kdyžtak jsme od 1:12:40 :DD