Obecně o Narutovi

9. listopadu 2012 v 21:40 | Kurozaya Kamaruna
Anime Naruto je o chlapci Narutu Uzumaki, chlapci z Listové vesnice, který v sobě má démona - Devítiocasou lišku.
Naruto je ninja, je zamilovaný do Sakury Haruno, ale ta jej ignoruje, kvůli jeho neustálým legráckám.

Naruto 1 - 220
Tato první část Naruta je věnovaná hlavně nejdůležitějším postavám - plnění misí, chuuninská zkouška, útok na Listovou, 5. Hokage, fillery a mise.

Naruto se stává geninem (základní úroveň ninjy), je v týmu se svou láskou Sakourou Haruno a rivalem Uchihou Sasukem. Snaží se stát Hokagem (vůdce Listové), a být silným ninjou. Jejich mistrem je uznávaný ninja Hatake Kakashi, kopírovací ninja.

V příběhu je několik důležitých zlomů - Když Jiraya (žabí poustevník) začne vyučovat Naruta, smrt 3. Hokage a příchod 5. Hokage, Sasukeho odchod z vesnice za záporáčkem série Orochimaru a pak po dlouhých fillerech Narůtův odchod na výcvik.

Naruto Shippuuden:
Naruto se vrací z 2,5 letého tréninku, a hned se objevuje organizace Akatsuki, která unáší Gaaru, Kazekageho a Narutova přítele z Písečné. Naruto se svými přáteli ho jde zachránit, což se jim také povede.

V organizaci Akatsuki byl i Orochimaru - legendární uprchlý ninja z Listové, který s Akatsuki nemá moc dobré vztahy. Orochimaru se chce také převtělit do Sasukeho těla, proto jej neustále trénuje. Dalším důvodem je také Saukeho oční technika Sharingan, se kterou se dají kopírovat techniky, a Orochimaru je tím přímo posedlý.

Nicméně, Naruto se učí ovládat sílu démona, který v něm je, vylepšuje své větrné techniky a spojuje je s technikou 4 hokage, kterou ho naučil Jiraya Rasenganem.

Na konec Shippudenu (nebo bude něco dál?) si zřejmě budeme muset ještě nějakou chvíli počkat - Kishimoto (autor Naruto mangy) jednou řekl, že To jak Naruto skončí má již přesně vymyšlené, ale že k tomu vede ještě dlouhá cesta :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aya Evans Aya Evans | Web | 9. listopadu 2012 v 21:45 | Reagovat

Obecně dobře napsané, ale myslím, že kdyby na tento článek narazil nějaký neznalec Naruta, byl by trošku zmaten. :D

Máš pěkný design :) Shaman king :3♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama