Kapitola 1. - První den

7. října 2012 v 15:10 | Kurozaya Kamaruna |  Element story - kapitoly
První kapitola ELEMENT STORY, doufám že se vám bude líbit :)
Na obrázek nahoře se nekoukejte - je to moje první tvorba v PAINT TOOLS. :)))

"Sakra, kolik je hodin ?!?" stěžovala si sama pro sebe Suzie, kterou probudil kočičí řev na ulici.
"Cože? Před 20 minutama jsem měla být ve škole !!!! První den a hned zaspím"
Rychlostí blesku se oblékla, umyla a hodila do školy snídani. Její první cesta na střední školu se proměnila v sprintérský závod.

Ani nevnímala kam běží a už stála před školou. Propletla se chodbami a blížila se ke třídě. Vběhla do třídy a zřejmě vyrušila učitele z výkladu. Učitel těkal očima ze Suzie na třídu a začal mluvit: "Další opozdilec!! Ty muíš být Susan (Suzie měla sto chutí učitele nakopat - nenávidí když jí takhle někdo říká) Barsyou. Normálně bych tě vyzkoušel, ale zatím nemám z čeho a nejsi jediný opozdilec" učitel se podíval na dva kluky sedící v poslední lavici, První měl tmavé vlasy a uschlé rostliny kterých byla třída plná kolem něj kypěli životem. Druhý byl blonďák a jeho vlasy vypadaly jako že jsou totálně mokré. A mezi nimi bylo poslední místo ve třídě. Učitel Suzie naznačil ať si tam sedne.

"A mimichodem" pokračoval učitel "jelikož vy tři opozdilci nejste přiřazení do žádné skupiny na práce, budete spolu. Na tabuli je vypsané jak bude vaše práce vypadat po stránce informací. Knihy jsou tady, papíry v tomto šuplíku, popř. si zajděte do počítačové učebny něco nechat vytisknout. Můžete začít pracovat."

Suzie ihned začala domlouvat: "Takže, jmenuji se Suzie jak říkal učitel. Ale teď k projektu. Nemáme šanci to stihnout ve škole. Musíme se scházet a pracovat na tom..." pokračovala Suzie. "Dneska bysme mohli ke mně" navrhnul blonďatý kluk "A mimochodem jmenuji se Alex" druhý, hnědovlasý kluk s nečekaným zápalem do konverzace s úměvem odpověděl "Takže dneska po škole u tebe, jo ? A jmenuju se Kenny". Kenny, Suzie a Alex začali pracovat na projektu a ani i nevšimli, že už je čas jít domů.


Doufám že se vám kapitola líbila :)
Momentálně jdu koukat na Naruta a třeba ješě dneska přidám pár Jutsu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama